Město Dobruška

Instalace systému Xsignage v první vlně obsáhla displeje Samsung Signage s metrovou úhlopříčkou v poloze Portrait s garantovanou spolehlivostí při provozu 16/7 za oknem informačního centra na náměstí F. L. Věka a v plaveckém bazénu. Pro druhou vlnu v lednu 2015 počítá Město Dobruška s instalací stejných displejů ve foyeru Kina 70 a v knihovně. V provozu od 19. prosince 2014.

Číst dál: Město Dobruška

Kino Svět, Louny

Instalace systému Xsignage ve foyeru kina, které zároveň tvoří součást stylové kavárny, zahrnuje dva displeje s metrovou úhlopříčkou ve svislé poloze Portrait, s ohledem na interiér citlivě integrované do dřevěného obložení po stranách pokladny. Každý z monitorů zásobuje navzájem nezávislým digitálním obsahem vlastní přijímač. V provozu od 5. listopadu 2014.

Číst dál: Kino Svět, Louny

ukázky instalací a aplikací v praxi

Následující momentky alespoň v malém vzorku ilustrují širokou flexibilitu systémů digital signage, které najdou uplatnění na nejrůznějších místech, ať už jde o pokladny kin, moderní prodejny, fastfoody nebo třeba autosalóny. Na jednom z obrázků vidíme i příklady obou typických instalací monitorů v poloze horizontální ("landscape") i vertikální ("portrait").

Číst dál: ukázky instalací a aplikací v praxi